0 - III

Od 23 do 31 sierpnia 2021r. w godz. 9.00-11.00 dla dzieci przyjętych w roku szkolnym 2021/2022 do oddziału przedszkolnego (które po raz pierwszy będą uczęszczały do przedszkola) będą prowadzone zajęcia w ramach dni adaptacyjnych. Dziecko przychodzi z rodzicem, który sprawuje opiekę nad nim. Celem zajęć jest zapoznanie dziecka z warunkami pobytu w przedszkolu od 1 września. 

Oddział przedszkolny będzie otwarty dla dzieci przedszkolnych przyjętych w roku szkolnym 2020/2021  od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2021r. w godz. od 8.00 do 13.00.

W okresie wakacyjnym nie będzie obiadu. 

W dniu 16 czerwca br. Klasy 0-3 wybrały się na wspólna wycieczkę do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie. Spędziły miło i aktywnie czas na świeżym powietrzu. Odwiedziły różne zwierzątka w zagrodach i wiele ciekawych atrakcji a na końcu ze smakiem zjadły kiełbaskę z ogniska.

przedszkolaki na wycieczce

Galeria zdjęć - wyświetl. 

22 czerwca br. w naszej szkole gościliśmy specjalnych gości - alpaki i lamę, którzy przyjechali do nas z Fundacji Alapaki na Kaszubach. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcje  o tych wspaniałych zwierzętach.

uczniowie w towarzystwie alpaków

Galeria zdjęć - wyświetl.

24 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie zajęć w oddziale przedszkolnym. W obecności rodziców, wychowawcy i Pani Dyrektor dzieci wyrecytowały wiersze i zaśpiewały piosenkę. Po uroczystości udaliśmy się na poczęstunek w przedszkolnym ogródku. Po pełnym dniu wrażeń i wzruszeń

-  nie żegnamy się a mówimy „do zobaczenia!”.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

dzieci z oddziału przedszkolnego z wychowawczynią panią Karoliną Zielińską

Galeria zdjęć - wyświetl.