0 - III

W piątek 31.01.2020r. uczniowie z klasy II oraz z Oddziału Przedszkolnego zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. Zaprezentowały wierszyki oraz wspólny taniec.

Następnie wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki.

Uczniowie ze szkolnego Koła Teatralno-Tanecznego również dla zaproszonych gości wystąpili z przedstawieniem "Mikołaj w tarapatach"

oraz zatańczyli taniec.

Na koniec były wspólne tańce i zabawy 🙂🙂

 

Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu za wynajęcie sali, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

 

Galeria zdjęć. 

 

W piątek 21.02.2020r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Starym Polu odbył się Międzygminny Konkurs Recytatorski pt."Zimowe Wierszowanie" dla uczniów klas I-III. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II Maja Sulska, która otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy 🙂

Po występach uczniowie ze szkoły w Starym Polu zaprezentowały piękne występy wokalno - taneczne.

Galeria zdjęć. 

Dnia 7 lutego 2020 roku odbył się, jak co roku, bal karnawałowy, na którym bawiły się doskonale dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas II i IV. Niemalże każdy przyszedł świetnie przebrany. Były królewny, wróżki, anioły, policjanci, Batman, strażacy, super women  … i tak można by wymieniać i wymieniać. Bawiliśmy się przy rytmicznej muzyce, a tańce były przeplatane różnorodnymi konkursami, w których każdy otrzymał nagrodę. Wybrano również królową i króla balu: Natalia Liszewska i Marcel Dudek oraz dama dworu Lena Czapiewska i paź królowej Natan Potapski.

Na nasz bal przybyli licznie rodzice, którzy też bawili się świetnie wraz z dziećmi, ale również bardzo pomagali podczas organizacji zabawy. Za co serdecznie Im dziękujemy.

Galeria zdjęć. 

16 grudnia 2019 wybrani uczniowie z Oddziału Przedszkolnego, klasy 2 oraz klasy 4 pojechali na przedstawienie profilaktyczne pt. : "Kraina Mądrości". Uczniowie poznali zasady prawidłowego odżywiania i co robić, aby mieć siłę i energię.

Galeria zdjęć. 

Uczniowie klasy 2 biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie "Czytamy z klasą".

Pierwszą lekturą, którą wspólnie przeczytaliśmy były "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" .

Następnie wykonaliśmy do tego różne zadania, takie jak zakładki do książek oraz ulubioną przygodę skarpetki w programie Paint.

Do przeczytania jednego rozdziału zaprosiliśmy Panią dyrektor.

Lektura bardzo uczniom się podobała. Zachęcamy do jej przeczytania, gdyż rozwiąże się wtedy sprawa zaginionych skarpetek w praniu laughinglaughing

Galeria zdjęć.