0 - III

            Dnia 20 września jest obchodzony Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji nasze przedszkolaki bawiły się w najlepsze i dostały słodkie upominki. Przy okazji Dnia Przedszkolaka pani dyrektor pasowała na przedszkolaka troje dzieci 3-letnich, które rozpoczęły swoją edukację w przedszkolu. Dziękujemy rodzicom za ogromne zaangażowanie oraz samorządowi uczniowskiemu za przeprowadzenie zabaw.

 

Galeria zdjęć. 

 

W dniu dzisiejszym odbyło się zakończenie zajęć w Oddziale Przedszkolnym. Dzieci przygotowały krótkie przedstawienie, a następnie bawiły się wspólnie z animatorem.

Galeria zdjęć. 

 

Dzień 26 maja Święto Matki - to najpiękniejsze i najbardziej osobiste święto w roku. Matka - to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. Była natchnieniem dla poetów, artystów i kompozytorów. Opiewano ją w pieśniach, wierszach i utrwalano na płótnie. Przedstawiano tę spracowaną, zmęczoną, i tę uśmiechniętą, radosną, dumną ze swojego macierzyństwa, i tę zapracowaną i zagonioną.

W naszej szkole to święto obchodziliśmy 27 maja. Uczniowie z klas 0-III dla swoich mam przygotowali wiersze, tańce oraz własnoręcznie wykonane upominki.

Galeria zdjęć. 

 

27 marca 2019 w naszej szkole odbył się Międzygminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 2 i 3.

Przyjechali uczniowie ze szkół z: Lisewa Malborskiego, Lichnów, Miłoradza, Kończewic, Starego Pola, Gminy Malbork.

Naszą szkołę reprezentowały :Weronika Tomasiewicz i Natalia Liszewska. 

Natalia Liszewska zajęła 1 miejsce w kategorii klas 3 i została Mistrzem Ortografii.

Gratulujemy smile.

Galeria zdjęć. 

14.03.2019r odbył się Międzygminny Konkurs Recytatorski "Dla Niepodległej" dla uczniów klas 0-III zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Miłoradzu.

Naszą szkołę reprezentowały:Maja Sulska z kl. 1 oraz Natalia Liszewska z kl. 3.

W kategorii klas 3 Natalia zajęła III miejsce.

Gratulujemy smile!

Galeria zdjęć.