0 - III

Dnia 7 lutego 2020 roku odbył się, jak co roku, bal karnawałowy, na którym bawiły się doskonale dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas II i IV. Niemalże każdy przyszedł świetnie przebrany. Były królewny, wróżki, anioły, policjanci, Batman, strażacy, super women  … i tak można by wymieniać i wymieniać. Bawiliśmy się przy rytmicznej muzyce, a tańce były przeplatane różnorodnymi konkursami, w których każdy otrzymał nagrodę. Wybrano również królową i króla balu: Natalia Liszewska i Marcel Dudek oraz dama dworu Lena Czapiewska i paź królowej Natan Potapski.

Na nasz bal przybyli licznie rodzice, którzy też bawili się świetnie wraz z dziećmi, ale również bardzo pomagali podczas organizacji zabawy. Za co serdecznie Im dziękujemy.

16 grudnia 2019 wybrani uczniowie z Oddziału Przedszkolnego, klasy 2 oraz klasy 4 pojechali na przedstawienie profilaktyczne pt. : "Kraina Mądrości". Uczniowie poznali zasady prawidłowego odżywiania i co robić, aby mieć siłę i energię.

Galeria zdjęć. 

Uczniowie klasy 2 biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie "Czytamy z klasą".

Pierwszą lekturą, którą wspólnie przeczytaliśmy były "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" .

Następnie wykonaliśmy do tego różne zadania, takie jak zakładki do książek oraz ulubioną przygodę skarpetki w programie Paint.

Do przeczytania jednego rozdziału zaprosiliśmy Panią dyrektor.

Lektura bardzo uczniom się podobała. Zachęcamy do jej przeczytania, gdyż rozwiąże się wtedy sprawa zaginionych skarpetek w praniu laughinglaughing

Galeria zdjęć. 

Dnia 6 grudnia klasy II   i   IV  wyjechały do Malborka w celu odnalezienia Mikołaja.

Najpierw udaliśmy się do urzędu pocztowego  gdzie w ramach preorientacji zawodowej mogliśmy ujrzeć jak pracuje się na poczcie i co należy do obowiązków  każdego pracownika.

Tego dnia oczywiście udało nam się spotkać Mikołaja i to właśnie na poczcie oraz na dworcu. Ciężko uwierzyć, ale  powodu braku śniegu jeździł autobusem.

Dzieci były zachwycone i szczęśliwe wróciły do domu.

Galeria zdjęć. 

Dnia 10 grudnia 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały do kina „Helios” w Tczewie na film pt. „Kraina lodu II” oraz na zabawy w „Honolulu”. Wyjazd ten był prezentem z okazji mikołajek. Było naprawdę wspaniale. Bardzo dziękujemy szczególnie rodzicom no i Mikołajowi.

Galeria zdjęć.