W tym roku również zagraliśmy w Szymankowie. Zbieraliśmy   na zakup wyposażenia  oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej.

Dzięki Waszemu wsparciu – wspomagamy tych, którzy tego potrzebują.

Od godziny 13 na naszej sali gimnastycznej rozpoczęło się Granie – były tańce, śpiewy, przedstawienie oraz pierwsza pomoc.

Przez cały czas była czynna kawiarenka.  Ciasto upiekli nasi rodzice, na których zawsze możemy liczyć. Kawę, herbatę i smakołyki  zakupiła RR oraz indywidualni darczyńcy – przeważnie nasi rodzice.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem ćwiczyli po szkole do późnych godzin popołudniowych. To dzięki nim ta impreza w ogóle mogła się odbyć. Nasi młodzi wykonawcy na scenie dali z siebie wszystko. Byli też tacy niewidoczni -  dziękuję Zuzi P. za swój wkład w oprawę muzyczną.   

Dziękuję swoim koleżankom za przygotowanie występów teatralno muzycznych – p.M. Filipek , p. M. Szwoch. 

Aby Państwo mogli zobaczyć naszych małych artystów  wspomagali nas również pracownicy szkoły – dziękujemy P. Gabrysi, P. Kazikowi oraz p. Joli oraz rodzicom klasy IV i VI.

Jak co roku licytacje prowadzili Państwo Wojniak – dziękujemy. 

 

Dziękuję również wszystkim darczyńcom:

Piekarni NORT w Szymankowie, PJ Sport Tczew,  Radzie Rodziców, P. Jowicie Jabłońskiej, P.Michałowi Romanowskiemu, P.  Włodarczyk, P. D. Kozieł,  Państwu Czapiewskim,  Państwu B. M. Ostrowskim, Państwu Mirochom,  p. J. Mirocha,  Państwu Grunau, p. Jackowi Golian, Państwu J. G. Wojniakom, Pani A.Wojniak. 

 

Na koniec podziękowań zostawiłam sobie strażaków z OSP  Szymankowo,  którzy fachowo pokazali naszej społeczności pierwszą pomoc.  Dziękuję p. Markowi i Marcinowi Chamulom, p. Robertowi Czajkowskiemu, p. Adamowi Cichockiemu.

Cieszę się, że nasi absolwenci pamiętają o nas i chętnie włączają się do pomocy: M.Mirocha, K.Wojniak, K.Grunau.

Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy połączyła pokolenia dla dobra wspólnego wszystkich ludzi.

Czynimy je również poprzez inne akcje charytatywne, których jest bardzo dużo  i inne instytucje, ale 12 stycznia  zjednoczyliśmy  się przy okazji zbiórki  na WOŚP. 

Dziękuję wszystkim ludziom o wielkich sercach,  którzy przyszli do nas tego dnia wesprzeć WOŚP datkiem, sercem czy po prostu dobrym słowem.

Bez Was rodzice, dziadkowie, znajomi i mieszkańcy gminy nie udało by się nam tyle zebrać. Dziękujemy GOKiS-owi z P. Anną Staszyńską na czele za podjęcie tej inicjatywy.

Do puszek naszych wolontariuszy Justyny Łyszkowskiej, Marty Ostrowskiej, Zuzanny Poznańskiej i Juli Szymuli udało nam się zebrać 5791,32 zł.

Jeszcze raz dziękujemy w imieniu tych, którzy kiedyś będą mogli skorzystać z zakupionego z tej zbiorki sprzętu.

                                                   Ewa Bakalarz

Galeria zdjęć. 

Template by JoomlaShine